Якщо у Вас виникли запитання - залишіть Вашу електронну адресу, ми з радістю зв'яжемося з Вами!
Якщо у Вас виникли запитання - залишіть Ваш номер телефону, ми з радістю зв'яжемося з Вами!

Про салон

Студія світла DiLight – яскраво, вишукано, доступно!

Мрієте про щось яскраве, оригінальне і стильне? Огляньтеся довкола: все гарне виглядає ще кращим при якісному освітленні. Тож і ваша домівка чи подвір’я вмить перетвориться в довершену ідею, якщо вигідно підкреслити найцікавіші місця в інтер’єрному, архітектрному або ландшафтному дизайні.

Студія світла DiLight легко втілить ваші найяскравіші мрії в життя. За 10 років роботи ми не лише розширили асортимент та можливості студії, а й самі вдосконалилися у своїх професійних навиках. Тому можемо впевнено запропонувати вам справді якісні послуги для освітлення для будь-яких потреб чи умов.

Пропозиції від DiLight: втілимо найоригінальніші задуми у життя

 1. Ми – студія світла, яка допоможе обрати типи та види світильників для інтер’єрного, ландшафтного освітлення, а також створити неймовірну світлову композицію за допомогою архітектурного освітлення.

 2. Ми маємо чим вас здивувати та вразити: в асортименті нашої продукції – тільки найкращі моделі світильників та іншої освітлювальної продукції від найвідоміших світових виробників.

 3. Покажемо результати роботи на ділі, а не лише на словах - завдяки величезній кількості готових проектів, що успішно втілилися в квартирах, будинках, котеджах, офісах, магазинах, ресторанах, кафе, готелях та ін.

 4. Впевнено прямуємо тільки вперед. Все настільки стрімко змінюється і розвивається в сучасному світі, що просто неможливо встояти довго в одній позиції. Тому або ти йдеш в ногу з часом, або відстаєш. Ми рішуче обрали першу позицію, адже для професійного росту сучасний світ відкриває безмежні можливості. Оригінальні ідеї, новинки та постійне оновлення асортименту, відвідування виставок, поповнення бази каталогів продукції – все це студія світла DiLight, де Вам допоможуть обрати наспарвді цікаві та сучаснірішення в освітленні.

 5. Завжди відкриті до співпраці. Тож якщо ви професійний дизайнер чи архітектор, або цікава творча особистість, ми із задоволенням поспілкуємося з вами в нашій студії.

 6. Гарантуємо професійну консультацію та приємне спілкування в нашій студії світла за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100 В. Гарний виставковий зал, великі стенди з вимикачами розеток, електрофурнітура, зручна локація студії, привітний персонал – все, що потрібне для комфортних та вдалих покупок.

Як ми працюємо, щоб бути на високому професійному рівні?

Наполегливо, результативно та з думкою про своїх клієнтів. Ми працюємо по каталогах, підбираючи продукцію згідно візуалізації. Насамперед ми враховуємо ваші побажання, а також пропонуємо свої ідеї. А ще – гарантуємо грамотну консультаційно-інформаційну допомогу на етапі вибору дизайн освітлення.

Кожне нове замовлення – це ще один професійний урок, якого ми чекаємо з нетерпінням. Наше завдання – доступно донести до вас інформацію, ваша задача – уявити обрану продукцію в безпосередній дії.

Кого очікуємо побачити серед клієнтів студії?

 1. Всіх, кого цікавить якісне освітлення квартири, дому, офісу та ін. Ми пропонуємо великий вибір освітлювальної продукції, щоб кожний клієнт знайшов найбільш вдале рішення для своїх потреб.

 2. Клієнтів із оригінальними задумами. Ми готові втілити будь-які дизайнерські задумки в життя, в тому числі й декоративне освітлення.

 3. Найвибагливіших покупців, адже світильники у студії світла DiLight – це завжди найширший вибір, відмінна якість та найкраща ціна.

 4. Дизайнерів та архітекторів, які бажають працювати з нами віддалено, адже вже маємо багато проектів, вдало реалізованих у різних містах України.

І наостанок – дві ключові переваги DiLight:

 1. Професійна команда, яка працює в одному тандемі з вашими ідеями.

 2. Надійна та зручна доставка замовлення в будь-яку точку України.

Радість там, де світло!
Ми знаємо, як зробити ваше життя яскравим, а, отже, радісним і щасливим;)